17. 21st Century Art Auction / 30 November 2019

25. Edyta Hul | Bez tytułu, 2015

Past auctions17. 21st Century Art AuctionBez tytułu, 2015
Bez tytułu, 2015

Edyta Hul (ur. 1986)

Bez tytułu, 2015

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: ' Bez Tyt. | Edyta Hul | 2015'

1 700 zł