Varia 33 / 18 December 2019

58. Edward Dwurnik | Krynica - Muzeum Nikifora, 1979

HomePast auctionsVaria 33Krynica - Muzeum Nikifora, 1979
58
Krynica - Muzeum Nikifora, 1979

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

akwarela, papier, 62 x 54 cm, sygn. p. g.: E.DWURNIK; na odwrociu: "Krynica", data 1979, pieczątki autorskie oraz pieczęć "ARS POLONA"

10 000 zł