Contemporary Art Auction / 24 October 2020

45. Edward Dwurnik | Huta Katowice w budowie, 1976

Past auctionsContemporary Art AuctionHuta Katowice w budowie, 1976
45

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Huta Katowice w budowie, 1976

olej, płótno, 54 x 65,5 cm opisany i datowany u dołu: HUTA KATOWICE W BUDOWIE 13.V.1976 r; sygnowany p. d.: MALOWAŁ E. DWURNIK oraz na odwrociu: E. DWURNIK | 1976 V

Werke polnischer Maler, Alten Schule, Kanzem/Saar, Niemcy 2006
Pałac Książąt Elektorów w Trewirze, Niemcy 2009
Dies Academicus, Uniwersytet w Trewirze, Niemcy 2011
Polscy Goście, Museum Schloss Fellenberg w Merzig/Saar, Niemcy 2015
Europejska Akademia Prawnicza, Trewir, Niemcy 2017

34 000 zł