olej, płótno, 40 x 30 cm
sygn. I dat. P.d.: 2017/ E.DWURNIK
na odwrocie opisanyL 2017/E.DWURNIK/ "CZERWONE/TULIPANY"/ NR: XXIII - 1313-/-7118