Contemporary Art Auction / 4 April 2020

54. Edward Dwurnik | Czerwone tulipany, 2017 r.

HomePast auctionsContemporary Art AuctionCzerwone tulipany, 2017 r.
54
Czerwone tulipany, 2017 r.

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Czerwone tulipany, 2017 r.

olej, płótno, 40 x 30 cm
sygn. I dat. P.d.: 2017/ E.DWURNIK
na odwrocie opisanyL 2017/E.DWURNIK/ "CZERWONE/TULIPANY"/ NR: XXIII - 1313-/-7118

11 000 zł