Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

59. Dominik Balcerzak | Nektar Dusz, 2019

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejNektar Dusz, 2019
59

Dominik Balcerzak

Nektar Dusz, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Dominik Balcerzak

1 000 zł