olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: 'Dawid Czycz | Olej/płótno | 80/80 | 2014'
WYSTAWIANY: 2018 – wystawa zbiorowa „Animal Corpse”, Fundacja Salony Sztuki, Zielona Góra 2015 – wystawa indywidualna „Woodland”, galeria Zderzak, Kraków