olej, ołówek, płótno naklejone na tekturę, 19 × 15,5 cm
sygn. l. śr.: Israel
na odwrocie nalepki wystawowe:
Grosse Kunstaustellung Sttutgard Mai bis Okt.1913 oraz Dresden 1912 Grosse Kunstaustell/ung 1 Mai ? 15 Okt.
Drezno, Grosse Kunstaustellung, 1 maja ? 15 października 1912
Stuttgard, Grosse Kunstaustellung, maj ? październik 1913