Works on Paper / 14 July 2018

14. Daniel Chodowiecki | Konny portret dyrektora teatru, ok. 1780 r.

Past auctionsWorks on PaperKonny portret dyrektora teatru, ok. 1780 r.
Konny portret dyrektora teatru, ok. 1780 r.

Daniel Chodowiecki (1726 Gdańsk - 1801 Berlin)

tusz, gwasz, papier, 13,5 x 16,5 cm
sygn. p. d.: Chodowiecki
ubytki papieru w dwóch miejscach przy krawędziach

4 000 zł