Fine Art Auction / 9 May 2020

50. Czesław Wasilewski | Zimowy zaprzęg

Past auctionsFine Art AuctionZimowy zaprzęg
50
Zimowy zaprzęg

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Zimowy zaprzęg

olej, płótno, 49,5 × 72 cm
sygn. p. d.: I.Zygmuntowicz

11 000 zł