Varia 34 / 15 February 2020

73. Czesław Tumielewicz | Wschód słońca, 2010 r.

Past auctionsVaria 34Wschód słońca, 2010 r.
73
Wschód słońca, 2010 r.

Czesław Tumielewicz (ur. 1942 Lida)

Wschód słońca, 2010 r.

suchoryt, akwarela, papier, 39 x 29 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Czesław TUMIELEWICZ.2010
opis. l. d.: Wschód Słońca. suchoryt. akwarela. op. 382.