Fine Art Auction / 4 May 2014

77. Czesław Rzepiński | Portret kobiety

Past auctionsFine Art AuctionPortret kobiety
77
Portret kobiety

Czesław Rzepiński (1905 Strusowa k. Trembowli - 1995 Kraków)

Portret kobiety

olej, płótno, 65 x 50 cm
sygn. l.g.: Rzepiński
8 500 zł