Fine Art Auction / 24 August 2019

62. Czesław Rzepiński | Portret kobiety

HomePast auctionsFine Art AuctionPortret kobiety
62
Portret kobiety

Czesław Rzepiński (1905 Strusowa k. Trembowli - 1995 Kraków)

Portret kobiety

olej, płótno, 65 × 50 cm, sygn. l. g.: Rzepiński