Varia 39 / 16 December 2020

85. Czesław Rzepiński | Autoportret

Past auctionsVaria 39Autoportret
85

Czesław Rzepiński (1905 Strusowa k. Trembowli - 1995 Kraków)

Autoportret

olej, płótno, 56 x 43 cm, sygn. p.d.: Rzepiński