Varia 34 / 15 February 2020

32. Czesław Borys Jankowski | Strumień w Tatrach, 1902 r.

HomePast auctionsVaria 34Strumień w Tatrach, 1902 r.
Strumień w Tatrach, 1902 r.

Czesław Borys Jankowski (1862 Warszawa-1941 Sceaux)

Strumień w Tatrach, 1902 r.

akwarela, papier, 28,5 × 20,5 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Cz de Jankowski/1902

1 200 zł