Art and Jewellery Auction / 18 November 2017

67. Cukiernica skrzynkowa

Past auctionsArt and Jewellery AuctionCukiernica skrzynkowa
67
Cukiernica skrzynkowa

Cukiernica skrzynkowa

Moskwa, Dmitrij Iwanowicz Orłow, poł. XIX w.
srebro p. 84, wytłaczane, odlewane, sztancowane, wnętrze złocone, m. 485 g, cechowany na spodzie i przykrywie: znak mistrza "DO", znak probierza "AK/1851" (Andriej Kowalskij), znak miejski, próba srebra; zamek z kluczykiem, sprawny; wym. 14 x 17 x 12,5 cm

5 800 zł