Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

54. Cukiernica

Past auctionsArt and Jewellery AuctionCukiernica
54

Cukiernica

Baccarat, Paul Reczka, Francja XIX/XX w.
srebro p. 950 (1), szkło bezbarwne; znaki złotnicze: głowa Minerwy z „1”, znak warsztatowy „RECZKA/S.S.”, szkło sygnowane: BACCARAT/DEPOSE; na pokrywie grawerowany monogram „AR”; wys. 17,5 cm, śred. 14 cm

2 400 zł