Varia 30 / 29 June 2019

129. Chaim Goldberg | Rabin i uczeń

Past auctionsVaria 30Rabin i uczeń
129
Rabin i uczeń

Chaim Goldberg (1917 Kazimierz Dolny - 2004 Boca Raton)

Rabin i uczeń

litografia, papier, 59 × 47 cm w świetle passe-partuot
sygn. p. d.: Chaim Goldberg oraz opis. ołówkiem l. d.: 81/300

350 zł