Varia 31 / 21 September 2019

276. | Bomboniera

Past auctionsVaria 31Bomboniera
276
Bomboniera

Bomboniera

Chodzież, pocz. l. 60. XX w.
porcelit, sygnowany na spodzie; dł. 15,5 cm, stan zachowania: ukruszenie porcelitu przy krawędzi naczynia, w niektórych miejscach łuszcząca się czarna farba