18. 21st Century Art Auction / 7 March 2020

7. Bartosz Świątecki | The Perfect Drug, 2019

HomePast auctions18. 21st Century Art AuctionThe Perfect Drug, 2019
The Perfect Drug, 2019

Bartosz Świątecki (ur. 1981)

The Perfect Drug, 2019

technika mieszana, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'Bartek Świątecki | 2019'

7 500 zł