Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 January 2021

12. Bartek Materka | Bez tytułu

Past auctionsAukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu

Bartek Materka (ur. 1973)

Bez tytułu

olej, asamblaż, płótno, 60 x 57 cm, sygnowany na odwrocie: wystawa | w Krakowie | [nieczytelne] | Bartek Materka

0 zł