Militaria Auction / 18 April 2020

162. BAGNET NIEMIECKI S98

Past auctionsMilitaria AuctionBAGNET NIEMIECKI S98
162
BAGNET NIEMIECKI S98

BAGNET NIEMIECKI S98

Na jelcu oznaczenia – litera „C” i numer „34”. Głownia w dobrym stanie; na zewnętrznym progu sygnatura „V.C.SCHILLING/SUHL”, na grzbiecie „W” pod koroną, „07” oraz litera gotycka. Pochwa stalowa, lakierowana na czarno. Przy bagnecie uszkodzona żabka.

1 000 zł