Varia 34 / 15 February 2020

55. Artysta nieokreślony | Żuraw w Gdańsku, 1929 r.

HomePast auctionsVaria 34Żuraw w Gdańsku, 1929 r.
55
Żuraw w Gdańsku, 1929 r.

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Żuraw w Gdańsku, 1929 r.

tusz, papier, 24 × 18 cm
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: nieczytelnie/1929. oraz opis l. d.: Krantor (Brama Żuraw)