Varia 34 / 15 February 2020

4. Artysta nieokreślony (XVII w.) | Orientalna scena rodzajowa z wielbłądami

HomePast auctionsVaria 34Orientalna scena rodzajowa z wielbłądami
Orientalna scena rodzajowa z wielbłądami

Artysta nieokreślony (XVII w.) (krąg Hendrika van Minderhouta)

olej, płótno dublowane, 74 x 97 cm