Polish Paintings / 13 July 2017

5. Artur Grottger | Portret starca

Past auctionsPolish PaintingsPortret starca
Portret starca

Artur Grottger (1837 Ottyniowice - 1867 Amélie-les- Bains)

Portret starca

olej, płótno naklejone na deskę, 45 × 35 cm, sygn. monogramem wiązanym p. śr.: AG

130 000 zł