Fantasy Art Auction / 27 November 2021

14. Arkadiusz Dzielawski | Portal XIV, 2021

Past auctionsFantasy Art AuctionPortal XIV, 2021

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Portal XIV, 2021

technika własna (olej, płyta, ręcznie rzeźbiona rama), 122 x 114 cm, sygnowany na odwrocie: '20 [pieczęć autorska] 21 | "Portal XIV" | Arkadiusz Dzielawski'

190 000 zł