olej, płyta, tondo (śr. 80 cm), sygnowany p.d.: '20 [AD] 19 | Arkadiusz | Dzielawski'
– 2020 – Percepcja koła, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Galeria Zamek
Szczecinek, Galeria Elektrownia Czeladź, Bałtycka Galeria Sztuki 105 Koszalin