Fantasy Art Auction / 8 October 2022

11. Arkadiusz Dzielawski | Persefona, 2019

Past auctionsFantasy Art AuctionPersefona, 2019

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Persefona, 2019

olej, płyta, tondo (śr. 80 cm), sygnowany p.d.: '20 [AD] 19 | Arkadiusz | Dzielawski'

– 2020 – Percepcja koła, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Galeria Zamek
Szczecinek, Galeria Elektrownia Czeladź, Bałtycka Galeria Sztuki 105 Koszalin

0 zł