Fantasy Art Auction / 20 February 2021

32. Arkadiusz Dzielawski | Kamelełon - samotny prestidigitator, 2020

Past auctionsFantasy Art AuctionKamelełon - samotny prestidigitator, 2020

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Kamelełon - samotny prestidigitator, 2020

olej, deska, tondo - średnica 80 cm, sygnowany p.b.: '20 [mongram AD] 20 | Arkadiusz | Dzielawski oraz opisany na odwrocie: 20 [pieczęć autorska] 20 | Arkadiusz | Dzielawski | Kamelełon - samotny | prestidigitator'

24 000 zł