olej, płótno dublowane, 65 x 105 cm, sygn. i dat. l.d.: A.Kędzierski / 1890 Opisywany i reprodukowany: Apoloniusz Kędzierski 1861–1939 [kat. wystawy monograficznej] red. Stanisław Duszak, Maryla Kowalska, Lublin 1981 r., il. 10.