Fine Art Auction / 24 August 2019

81. Antoni Suchanek | Kwiaty

HomePast auctionsFine Art AuctionKwiaty
81
Kwiaty - 1Kwiaty - 2

Antoni Suchanek (1901 Rzeszów - 1982 Gdynia)

Kwiaty

olej, płyta, 122 × 50 cm
sygn. p. d.: Suchanek

12 000 zł