Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 22 September 2021

20. Antoni Fałat | Portret rodzinny, 1987

Past auctionsAukcja ze zbiorów kolekcjoneraPortret rodzinny, 1987

Antoni Fałat (ur. 1942 Warszawa)

Portret rodzinny, 1987

olej, płótno, 80 x 59,5 cm, sygn. i dat. p.d.: Antoni Fałat / 3 (w okręgu) 6.II.87, na odwrocie: nieczytelne