Internetowa Aukcja Młodej Sztuki / 19 July 2020

8. Anna Vostruchovaitė | Nokturn, 2015

Past auctionsInternetowa Aukcja Młodej SztukiNokturn, 2015

Anna Vostruchovaitė

Nokturn, 2015

olej, płótno, 60 x 41 cm, sygn. i opisany na odwrocie: Anna Vostruchovaitė Nokturn 2015