63. Anna Piotrowiak | Mimo Wszystko..., 2020

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Mimo Wszystko..., 2020
63

Anna Piotrowiak

Mimo Wszystko..., 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: 2020 A.Piotrowiak

1 200 zł