3. 21st Century Art Auction / 11 June 2016

5. Anna Jagodova | Owoc dla Persefony II, 2016

Past auctions3. 21st Century Art AuctionOwoc dla Persefony II, 2016
Owoc dla Persefony II, 2016

Anna Jagodova

Owoc dla Persefony II, 2016

olej, płótno, 50 x 30 cm, sygn. p.d.: a. jagodova 2016

1 500 zł