Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 January 2021

22. Aneta Kublik | Zobaczyć niewidoczne, 2018

Past auctionsAukcja Sztuki XXI wiekuZobaczyć niewidoczne, 2018

Aneta Kublik (ur. 1992)

Zobaczyć niewidoczne, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Aneta Kublik | 2018'

2019 – wystawa indywidualna „Zobaczyć niewidoczne”, Galeria Ring, Legnica
2018 – wystawa indywidualna „Zobaczyć niewidoczne”, Galeria Żak, Gdańsk
2018 – 28. ogólnopolski przegląd malarstwa młodych „Promocje 2018”, Galeria Sztuki w Legnicy
2018 – wystawa zbiorowa „Najlepsze Dyplomy ASP”, Zbrojownia Sztuki, Gdańsk (Nagroda MKiDN)

0 zł