18. 21st Century Art Auction / 7 March 2020

14. Aneta Kublik | Zobaczyć niewidoczne, 2018

Past auctions18. 21st Century Art AuctionZobaczyć niewidoczne, 2018
Zobaczyć niewidoczne, 2018

Aneta Kublik (ur. 1992)

Zobaczyć niewidoczne, 2018

olej, płótno, 100 x 200 cm, sygnowany na odwrocie: 'Aneta Kublik | 2018'

2019 – wystawa indywidualna „Zobaczyć niewidoczne”, Galeria Ring, Legnica
2019 – wystawa pokonkursowa „Nowy obraz/Nowe spojrzenie”, Słodownia, Poznań
2018 – wystawa zbiorowa 28.ogólnopolski przegląd malarstwa młodych „Promocje 2018”, Galeria Sztuki w Legniy
2018 – wystawa indywidualna „Zobaczyć niewidoczne”, Galeria Żak, Gdańsk
2018 – wystawa zbiorowa „Najlepsze Dyplomy ASP”, Zbrojownia Sztuki, Gdańsk (Nagroda MKiDN)

6 000 zł