Varia 33 / 18 December 2019

37. Andrzej Malinowski | Pejzaż zimowy

HomePast auctionsVaria 33Pejzaż zimowy
37
Pejzaż zimowy

Andrzej Malinowski (1885 Czempin - 1932 Poznań)

Pejzaż zimowy

olej, tektura, 22 x 33 cm, sygn. l.d.: A.Malinowski