Aukcja ze zbiorów Kolekcjonera / 28 September 2022

17. Andrzej Fogtt | Park, 1997

Past auctionsAukcja ze zbiorów KolekcjoneraPark, 1997

Andrzej Fogtt (ur. 1950 r.)

Park, 1997

olej, płótno, 60 x 81 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Andrzej Fogtt 22. V. 1997