Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

18. Andrzej Bon | Adam's Apple, 2013

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejAdam's Apple, 2013

Andrzej Bon

Adam's Apple, 2013

olej, płótno, 50 x 70 cm, brak sygnatury

1 500 zł