olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany p.d.: 'A. MARKOVYCH', na odwrocie sygnowany cyrylicą oraz opisany: 'Certyfikatem | dla obrazu 60x80 | "Blask księżycowej Nocy"| jest mój podpis na jego odwrocie | ANASTASIYA | MARKOVYCH'