olej, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany l.d.: 'A | N | T | A | R | E | S', sygnowany p.d.: 'A. | M | A | R | K | O | V | Y | C | H', sygnowany cyrilcą na odwrocie oraz opisany: 'Certyfikatem | dla obrazu 100x80 | "ANTARES" jest mój | podpis na jego odwrocie | ANASTASIYA | MARKOVYCH'