14. Alicja Kappa | Zapachy lata, 2019

HomePast auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Zapachy lata, 2019

Alicja Kappa

Zapachy lata, 2019

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

2 200 zł