olej, tektura, 36 × 100 cm
sygn. p. d.: a.karpiński
Salon Odrzuconych, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 15 kwietnia ? 22 maja 2016
Reprodukowany:
Salon Odrzuconych, katalog wystawy, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie,
15 kwietnia ? 22 maja 2016, il. 1, str. 62