39 Young Art Auction / 16 August 2014

42. Agata Kosmala | Zanurzenie, 2014

Past auctions39 Young Art AuctionZanurzenie, 2014
42
Zanurzenie, 2014

Agata Kosmala

Zanurzenie, 2014

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

800 zł