Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 December 2021

17. Adelajda Kot | Pipa pipa Sen Dławigada, 2021

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPipa pipa Sen Dławigada, 2021

Adelajda Kot

Pipa pipa Sen Dławigada, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. l.d.: A. Kot 2021

5 000 zł