Fine Art Auction / 24 August 2019

20. Adam Setkowicz | Zaprzęg zimą

HomePast auctionsFine Art AuctionZaprzęg zimą
Zaprzęg zimą

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Zaprzęg zimą

olej, płótno dublowane, 40 × 74 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz

8 000 zł