Works on Paper / 17 June 2017

18. Adam Setkowicz | Zaprzęg zimą

Past auctionsWorks on PaperZaprzęg zimą
Zaprzęg zimą

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Zaprzęg zimą

akwarela, papier, 15 x 29,5 cm w świetle passe-partout
sygn. nieczytelnie p. d. prawdopodobnie jednym z pseudonimów artysty

1 700 zł