Varia 33 / 18 December 2019

30. Adam Setkowicz | Wyjazd do miasta zimą

Past auctionsVaria 33Wyjazd do miasta zimą
30
Wyjazd do miasta zimą

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Wyjazd do miasta zimą

akwarela, papier, 14,5 × 30,5 cm
w świetle passe-partout, sygn. l. d.: A. Setkowicz, na odwrocie naklejka wystawowa Salonu Sztuki Polskiej z 1935 r.