Varia 34 / 15 February 2020

167. | Wazon

HomePast auctionsVaria 34Wazon
167
Wazon

Wazon

Moser, Czechy, l. 20.-30. XX w.
szkło miodowe, szlifowane, trawione, złocone, dekoracja w postaci motywu żaglowca; sygn. na spodzie: Made in/Czechoslovakia/Moser; wys. 29 cm