• Opis
  • 83.
Lot Victorii

ilustracja do powieści Juliusza Verne?a ?Pięć tygodni w balonie?, według Eduarda Riou
litografia, papier Steinbach Malmedy, 74 × 104 cm, uszkodzenia krawędzi

Cena wywoławcza: 500 zł
BEZ AUTORA